ايزومستر

پکیج ویژه امنیت اطلاعات

 اطلاعات، سیستم ها، شبکه ها و رویه های پشتیبانی تصمیم، از دارایی های مهم سازمان می باشند. محرمانه بودن، جامعیت و دقت و در دسترس بودن اطلاعات می تواند تاثیر فراوانی بر سودآوری، کارآیی، رقابت پذیر، قانون پذیری و افق عملیاتی سازمان داشته باشد.

 سازمان، سیستم های اطلاعاتی و شبکه های ارتباطی شان به صورت روز افزون هدف تجاوزات امنیتی قرار گرفته اند. این تجاوزات دارای گستردگی فراوانی می باشد. به صورتی که از طریق سوء استفاده افراد از سیستم های رایانه ای، جاسوسی، خرابکاری، وندالیسشم و حتی سیل و آتش سوزی اثرات خود را به سیستم وارد می آورند. خرابی حاصل از حوادث مختلف از قبیل ویروس های کامپیوتری، هک کردن اطلاعات و حملات مبتنی DDOS به صورت روزمره بوجود می آیند و بیشتر و بیشتر می شوند و حتی روز به روز پیچیده تر می گردند.

شما با تهیه این پکیج به راحتی میتوانید کلیه اقدامات لازم جهت امنیت اطلاعات سازمان خود را انجام دهید وعلاوه امنیت اطلاعات سازمان خود از کیفی و استاندارد بودن اطللاعات سازمان خود اطمینان کامل داشته باشید.

علاوه بر این شما با تهیه این پکیج میتوانید از انتخاب دقیق کارشناسان ایزومستر برای مدارک بین المللی که شامل یک گواهینامه از کانادا یک گواهینامه از انگلستان و همچنین یک گواهینامه از آلمان می باشد به همراه تخفیفات ویژه استفاده نمایید .

1.  ایزو 27001 (امنیت اطلاعات )

بخش قابل توجهی از وضعیت نامطلوب امنیت اطلاعات کشور، به واسطه فقدان زیر ساخت هایی از قبیل نظام ارزیابی امنیتی فضای تبادل اطلاعات ، نظام صدور گواهی و زیر ساختار کلید عمومی ، نظام تحلیل و مدیریت مخاطرات امنیتی ، نظام پیشگیری و مقابله با حوادث فضای تبادل اطلاعات ، نظام مقابله  با جرائم فضای تبادل اطلاعات و سایر زیرساخت های امنیت فضای تبادل اطلاعات در کشور می باشد. از سوی دیگر وجود زیر ساخت های قوی ، قطعا تاثیر بسزایی در ایمن سازی فضای تبادل اطلاعات دستگاه های دولتی خواهد داشت.

2.  ایزو 20000 (خدمات کیفی IT )

یک گواهینامه ISO 20000 ثابت می کند که سیستم مدیریت خدمات IT شما بر اساس بهترین استاندارد موجود مورد ممیزی قرار گرفته و منطبق با آن شناخته شده است. گواهینامه ای که توسط یک مرجع صدور گواهینامه صادر شود ثابت می کند که شما جهت ارایه خدمات کیفی IT که الزامات مشتریان و سطوح خدماتی را براورده می سازد تثبیت شده و کارامد هستید.
این استاندارد رویکردی فرایندی رابرای برپاسازی، پیاده سازی ، اداره کردن، پایش، بازبینی ، نگهداری و بهبود سیستم مدیریت خدمات IT  یک سازمان اتخاذ می کند.

3.  ایزو 90006 (مدیریت یکپارچه )

استاندارد ISO 90006:2013  اکتبر سال ۲۰۱۳ (چندی پیش) به ثبت رسید. این استاندارد می تواند برای تمامی سازمان ها ( سازمان های کوچک، بزرگ، ساده و پیچیده و …) اجرا شود.استاندارد ISO 90006:2013 به عنوان راهنمایی برای یکپارچه سازی استاندارد های ISO 9001:2008 و مدیریت فناوری اطلاعات ( استاندارد های IT ) می تواند مورد استفاده قرار گیرد، این استاندارد برای ارزیابانی که به دنبال یک راهنمایی برای ممیزی سیستم مدیریت یکپارچه ( ISO 9001:2008,ISO 20000-1:2011 ) می باشند، می تواند بسیار مناسب باشد، از طرفی سازمان هایی که در نظر دارند یک سیستم مدیریت یکپارچه از استانداردهای ISO9001وISO20000-1 را پیاده سازی کنند می تواند از الزامات این استاندارد استفاده نمایند .


نام ایزو هزینه مشاوره و استقرار (تومان)
 ایزو 27001 (امنیت اطلاعات ) 1100000
 ایزو 20000 (خدمات کیفی IT ) 1700000
 ایزو 90006 (مدیریت یکپارچه ) 1300000
هزینه اصلی : 4100000
هزینه با تخفیف :     3280000 تومان

استاندارد های مرتبط با موضوع مورد علاقه شما :

دیدگاه ها:

درخواست های ثبت شده

سبد خرید خالی است

عضویت در خبرنامه سایت

ایمیل خود را وارد و کلید اینتر را فشار دهید
آموزش مجازی

 

شناسه ملی اینترنتی

 

راهنمای مسافرت، مهاجرت، بورس تحصیلی