ایزومستر مرجع استاندارد های بین المللی ایزو

موفقیت و تاریخچه ایزومستر

ایزومستر دپارتمان فنی مهندسی اجرای سیستم های مدیریت و تکنیک های کیفیت هلدینگ توسعه دهندگان می باشد. ما برای بهبود سازمان ها و کمک به برندسازی و خودکفایی شرکت ها و کسب و کارهای گوناگون، وظیفه و چشم انداز داریم.

درباره وب سایت ایزومستر

ایزومستر از سال ۱۳۸۵ تا کنون در حال فعالیت در زمینه های خدمات فنی مهندسی، تخصصی و فوق تخصصی سیستم های مدیریت کیفیت و ایزو میباشد، ما در طول این سالها بر اساس تجارب خویش و ایجاد بستر مناسب مشکلات را شناسایی و برای آنها راهکار اندیشیده ایم.

ایزومستر (شرکت توسعه دهندگان سیستم ابتکار) با اخذ مجوزهای لازم جهت فعالبت در زمینه سیستم های مدیریت کیفیت، از سال ۱۳۹۳ تا کنون همکار آموزش سازمان ملی استاندارد در منطقه چهار کشور در زمینه سیستم های مدیریت و تکنیک های کیفیت می باشد.

همچنین ایزومستر از سال ۱۳۹۴ تا کنون دارای پروانه فنی مهندسی از وزارت صنعت معدن و تجارت در زمینه سیستم های مدیریت و تکنیک های کیفیت می باشد.

ازائه راهکارهای نوین از طریق آموزش مجازی و مشاوره غیر حضوری سیستم های مدیریت کیفیت و تولید بیش از ۱۰۰ بسته خودآموز ایزو.

با استفاده از خدمات نوین ایزومستر کلیه مشاغل در هر کجای کشور که دسترسی به مراکز مشاوره ندارند و یا در مقابل هزینه های استقرار ایزو توسط مشاوره حضوری از داشتن گواهی ایزو منصرف می شوند، میتواننند با انتخاب این روش از مزایای ایزو بهره مند گردند.

800
مشتری راضی ایزومستر
275
استقرار و مشاوره ایزو
15
نماینده فروش در کشور
8
نوع گواهینامه ایزو
1
مرجع صدور تحت اعتبار IAF
1
یک مرجع صدور تحت اعتبار CBV

اخذ و اعطاء گواهینامه های داخلی و بین المللی ایزو

ایزومستر علاوه بر صدور تاییدیه استفاده از خدماتی استقرار و مشاوره سیستم های مدیریت کیفیت به زبان فارسی و لاتین از ایزومستر، همچنین با عقد تفاهم نامه همکاری و اخذ نمایندگی انحصاری و سرمایه گذاری در شرکت های CB جهانی این امکان را برای متقاضیان فراهم می آورد تا از مراجع صدور ایزو مستقل، تحت اعتبار CBV و یا تحت اعتبار IAF ایزو سازمان خود را تهیه نمایید.

مجوزهای دولتی اخذ شده:

مجوز ایزومستر

سازمان ملی استاندارد

مجوز همکار آموزش

مجوز ایزومستر

پارتنرشیپ همکاری

کشورهای انگلستان، آلمان، گرجستان، اتحادیه اروپا

مجوز ایزومستر

وزارت صنعت معدن تجارت

پروانه فنی مهندسی

مجوز ایزومستر

سازمان فنی حرفه ای کشور

آموزش در رشته های مدیریت و صنایع

مرجع استانداردهای بین المللی ایزو

کاتالوگ های ایزومستر

ما به لحاظ رعایت حقوق مشتریان تمام رزومه و سوابق خود را در وب سایت و کاتالوگ ها ارائه نمی نماییم و شما در اینجا می توانید بخضی از خدمات ایزو مستر در طول بیش از ۱۰ سال گذشته را مشاهده فرمایید.
مشاوره ایزو

کاتالوگ شرح خدمات ایزومستر

اخذ ایزو

رزومه اجرایی و تخصصی ایزومستر

پارتنرشیپ های همکاری با مراجع صدور گواهی نامه ایزو

گواهینامه های معتبر ایزو در ایزومستر به صورت های مختلف :۱) داخلی فارسی و لاتین ۲)مرجع مستقل ۴)مرجع تحت اعتبار IAF اخذ و به متقاضیان محترم ارائه می گردد.

با کارشناسان متخصص ایزومستر در ارتباط باشید

کانال های ارتباطی

در صورتیکه تقاضای اخذ گواهینامه ایزو دارید، در اولین فرصت با یکی از کارشناسان ایزومستر ارتباط برقرار نمایید، ایشان به صورت رایگان شما را راهنمایی می نمایند و فرم های لازم و سایر اطلاعات تکمیلی را به شما ارائه می نمایند.

مدیر بازرگانی ایزومستر

خانم بارانی
مدیر بازرگانی و ارتباط با نمایندگان و همکاران

Phone: +98 933 0044 284
Email: [email protected]

کارشناس شاوره و فروش

خانم شیرزاد
کارشناس بازرگانی ایزو

Phone: +98 933 0033 284
Email: [email protected]

کارشناس مشاوره و فروش

آقای نادری

کارشناس ارشد مشاوره ایزو

Phone: +98 919 6777 916
Email: [email protected]

اطلاعات دفتر مرکزی

ایران ، تهران، خیابان اقدسیه

(داخلی تلفن: شماره ۳)

Phone: +98 21 284284
Email: info[@]isomaster.ir