شرکت توسعه دهندگان سیستم ابتکار با تکیه و اعتقاد بر سه واژه اساسی توسعه ، سیستم ، ابتکار ونوآوری در قالب حمایت های علمی، آموزشی، مشاوره ای و پژوهشی به شرکت های علاقه مند به فعالیت در این عرصه که گام در استانداردسازی فعالیت های خویش، رعایت حقوق مشتریان ، سیستم های مدیریت کیفیت، حفظ محیط زیست و انرژی می نهند ارج نهانیده و به علاقه مندان این امر از سمت شرکت لوح سپاس به منزله تقدیر فعالیت ها اهدا می نماید.

 

تقدیرنامه

ایزو مستر با اتکا بر تحقیق، مشاهدات و در برخی شرایط نظر سنجی از مشتریانتان توسط کارشناسان مجرب شرکت با توجه به خصلت سازمان و کارکنان شما در زمینه های خلاقیت، مدیریت، کیفیت، برتری، برند (نام و نشان تجاری)، تعالی سازمان، نوآوری، کارآفرینی، ایمنی ، انرژی، مصرف، محیط زیست، بیش از 30  نوع تقدیرنامه متفاوت در زمینه های نامبرده شده و بسیاری زمینه های دیگر به شما تقدیم می نماید.

جهت ثبت درخواست ” ممیزی تقدیر ” بر روی لینک زیر کلیک نمایید – این هزینه بابت کارشناسی نوع فرآیند شما دریافت میگردد. لازم به ذکر است که در انجام این فرآیند در صورتی که سازمان شما حدنصاب امتیاز را کسب ننماید نقاط ضعف شناسایی و به شما اعلام می گردد تا بعد از برطرف نمودن کم و کاستی ها تقدیرنامه به شما تعلق خواهد گرفت.