ايزومستر

پکیج ویژه مدیریت سازمان

تیم قدرتمند ایزو مستر برای رفاه حال شما مدیران عزیز اقدام به تهیه پکیج مدیریتی مخصوص مدیران عالی رتبه سازمانها نموده است. نحوه ی انتخاب این استاندارد ها به گونه ای است که علاوه بر اینکه  کلیه نیاز های سازمان شما را به صورتی جامع برطرف مینماید شامل استانداردهایی است که به موفقیت هرچه بیشتر سازمان شما کمک مینماید.علاوه بر این شما با تهیه این پکیج میتوانید از انتخاب دقیق کارشناسان ایزومستر برای مدارک بین المللی که شامل یک گواهینامه از کانادا یک گواهینامه ازانگلستان و همچنین یک گواهینامه از آلمان می باشد به همراه تخفیفات ویژه استفاده نمایید .

1. ISO 9001 (مدیریت کیفیت )

ISO 9001:2008 نحوه مدیریت بر سازمان برای تامین نیازمندیها و انتظارات مشتری و الزامات قانونی را در برمی گیرد و مستقل از اندازه سازمان و نوع محصول یا خدمت برای کلیه بنگاهها و موسسات انتفاعی و غیر انتفاعی کاربرد دارد. این استاندارد الزاماتی برای طرح ریزی و اجرای سیستم مدیریت کیفیت سازمان را بیان می کند که با تمرکز بر کلیه فرایندهای و فعالیتهای موثر در کسب و کار (نه تنها محصولات و خدمات جاری ) حداقل شرایط و تمهیدات لازم برای موفقیت و تعالی سازمان فراهم شود. بدیهی است استقرار این استاندارد گام اولیه است که استقرار سایر استاندارد های ISO و نظام های تعالی سازمان نظیر EFQM را آسان تر می کند.

2.  ایزو 14001 (مدیریت زیست محیطی )

استاندارد های مدیریتزیست محیطی روشهای عمومی را برای مدیریت یک سازمان با توجه به مسئولیت اجتماعی و قانونی آن در قبال محیط زیست بیان می کند که طی آن سازمان کمترین آسیب را به محیط زیست وارد نماید بطوریکه اصول توسعه پایدار در فعالیت های سازمان لحاظ شود. معروف ترین استاندارد مدیریت زیست محیطی استانداردISO14001 می باشد که بوسیله کمیته ۲۰۷ سازمان جهانی استاندارد ISO  تدوین شده .

3.  ایزو 31000 (مدیریت ریسک )

تمام فعالیت های یک سازمان که با ریسک همراه است باید مدیریت شود. فرآیند مدیریت ریسک به تصمیم گیری هایی کمک می نماید که همراه با در نظر گرفتن عدم قطعیت و امکان وقوع حوادث و رویدادهای (عمدی و غیر عمدی)آتی و اثرات آنها بر اهداف مورد توافق است.مدیریت ریسک دربردارنده ی روش های سیستماتیک و منطقی برای :

  • برقراری ارتباط و مشاوره در سرتاسر فرآیند
  • تدوین زمینه برای شناسایی، تحلیل ، ارزیابی و مواجهه با ریسک مربوط به هر فعالیت ، فرآیند ، عملکرد یا محصول
  • پایش و مرور ریسک ها
  • گزارش دادن و ثبت کردن نتایج به صورت مناسب می باشد.

نام ایزو هزینه مشاوره و استقرار (تومان)
ISO 9001 (مدیریت کیفیت ) 1100000
 ایزو 14001 (مدیریت زیست محیطی ) 1700000
 ایزو 31000 (مدیریت ریسک ) 1200000
هزینه اصلی : 4000000
هزینه با تخفیف :     3200000 تومان

استاندارد های مرتبط با موضوع مورد علاقه شما :

دیدگاه ها:

درخواست های ثبت شده

سبد خرید خالی است

عضویت در خبرنامه سایت

ایمیل خود را وارد و کلید اینتر را فشار دهید
آموزش مجازی

 

شناسه ملی اینترنتی

 

راهنمای مسافرت، مهاجرت، بورس تحصیلی