ايزومستر

پکیج ویژه آموزش

رسيدن به اهداف سازمان بستگي به توانايي كاركنان در انجام وظايف محوله و انطباق با محيط متغير دارد. اجراي آموزش و بهسازي نيروي انساني سبب مي‌شود تا افراد بتوانند متناسب با تغييرات سازماني و محيط، بطور مؤثر فعاليتهايشان را ادامه داده و بركارايي خود بيفزايند. بنابراين آموزش و بهسازي، كوشش مداوم و برنامه‌ريزي شده به وسيله مديريت براي بهبود سطوح شايستگي كاركنان و عملكرد سازماني است. در اين پکیج علاوه بر بيان نقش آموزش منابع انساني، اهميت و ضروريت آن، مقاصد نسبتاً مشترك سازمانها و نظام‌هاي مختلف در خصوص آموزش ضمن خدمت و تكميلي كاركنان ارائه میگردد تا شما را در زمینه ی آموزشی تقویت سازد.

علاوه بر این شما با تهیه این پکیج میتوانید از انتخاب دقیق کارشناسان ایزومستر برای مدارک بین المللی که شامل یک گواهینامه از کانادا یک گواهینامه ازانگلستان و همچنین یک گواهینامه از آلمان می باشد به همراه تخفیفات ویژه استفاده نمایید .

1. ایزو 10015 (آموزش و فرهنگ )

استاندارد جهانی ایزو ۱۰۰۱۵ توسط کمیته فنی ۱۷۶ ISO/TC مدیریت و تضمین کیفیت و کمیته فرعی SC3 تهیه شده است. نمایندگان ۲۲ کشور، در دسامبر ۱۹۹۹ پیش‌نویس اصلی این استاندارد را طراحی کردند که به عنوان راهنمایی برای مجموعه فعالیت‌های آموزشی سازمان‌ها به کار برده می‌شود.

این استاندارد بین‌المللی راهکارهایی به دست می‌دهد که سازمان‌ها و منابع انسانی آنها را در زمینه مسائل مربوط به آموزش یاری می‌دهند. زمانی که برای تفسیر اشارات مربوط به مباحث آموزش درگروه استاندارد ایزو ۹۰۰۰ در زمینه تضمین کیفیت و مدیریت کیفیت به راهنمایی نیاز است، می‌توان از استاندارد ایزو ۱۰۰۱۵ استفاده کرد.

2.  ایزو 29990 (استاندارد نوین آموزشی )

جدید ترین استانداردی که تاکنون در زمینه آموزش تدوین شده است  استاندارد ۲۹۹۹۰  هست که در سال ۲۰۱۰ توسط BSI (موسسه استاندارد بریتانیا) تدوین شده است.ویژگی های اصلی‌ این که این استاندارد را از سایر استاندارد های حوزه آموزش متمایز می‌کند بدین قرارند:

 ·تمرکز اصلی این استاندارد بر یادگیری (learning) است به جای آموزش (Training).

 ·این استاندارد هم در سازمان‌های آموزشی و هم برای واحد آموزش سازمان‌ها قابل پیاده سازی است. برخلاف استاندارد ایزو۱۰۰۱۵  که صرفا برای واحد آموزش سازمان‌ها درنظر گرفته شده و استاندارد IWA2 که صرفا برای سازمان‌هایی که فعالیت اصلی‌شان آموزش است قابل کاربرد است، این استاندارد در تمامی سازمان‌ها قابل پیاده سازی است.

3.  استاندارد IWA2:2007 (کیفیت آموزش )

ستاندارد راهنمای IWA2 به موسسات آموزشی کمک میکند تا سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای استاندارد ISO 9001 را متناسب با شرایط و ویژگی های خاص این گونه موسسات طرح ریزی و پیاده سازی کنند

با استفاده از سیستم مدیریت کیفیت می توان کلیه فرایندهایی که به طور مستقیم یا غیر مستقیم بر خدمات آموزشی قابل ارائه تاثیر گذارند را تحت کنترل قرار داد تا اطمینان حاصل شود که خدمات ارائه شده ،نیازها و انتظارات آموزش گیرندگان و مراجع قانونی را برآورده می نمایند.


نام ایزو هزینه مشاوره و استقرار (تومان)
ایزو 10015 (آموزش و فرهنگ ) 1100000
 ایزو 29990 (استاندارد نوین آموزشی ) 1900000
 استاندارد IWA2:2007 (کیفیت آموزش ) 1250000
هزینه اصلی : 4250000
هزینه با تخفیف :     3400000 تومان

استاندارد های مرتبط با موضوع مورد علاقه شما :

دیدگاه ها:
دکتر امجد غرباوی در تاریخ چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ گفت:

با سلام دکتر امجد هستم ایرانی مقیم لبنان در خصوص ایزو ویژه برای مراکز آموزشی مزاحم شدم
هزینه پکج کامل با تخفیف را اعلام بفرمایید
اگه قیمت مناسب بدید حتما مدارک بین المللی رو هم خواهم گرفت

ISO/IEC 24751
IWA2
ISO 29990
ISO 10015
ISO 9001

    کارشناس اینترنت در تاریخ چهارشنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۵ گفت:

    سلام به ایمیل شما ارسال شد. با تشکر

درخواست های ثبت شده

سبد خرید خالی است

عضویت در خبرنامه سایت

ایمیل خود را وارد و کلید اینتر را فشار دهید
آموزش مجازی

 

شناسه ملی اینترنتی

 

راهنمای مسافرت، مهاجرت، بورس تحصیلی