مشاوره ایزو

استاندارد ایزو بررسی ساخت و ساز و مواد تشکیل دهنده محصولات

BES 6001 چیست؟
استاندارد BRE BES 6001 منتشر شده است برای فعال کردن تولید محصول برای اطمینان از ساخت و ساز و پس از آن اثبات این که محصولات خود را با مواد تشکیل دهنده استاندارد ساخته اند. این استاندارد یک چارچوب برای حکومتداری سازمانی، مدیریت زنجیره تامین و جنبه های زیست محیطی و اجتماعی است که باید به منظور خطاب به اطمینان از مسئول سفارش از محصولات ساخت و ساز است استفاده شود.
، ارزیابی مستقل شخص ثالث و صدور گواهینامه در برابر الزامات BES 6001 و سپس توانایی سازمان برای اثبات یک سیستم موثر برای تضمین وجود سفارش مسئول و ندادن اعتبار به هر گونه از ادعاهای ساخته شده.
BES 6001 مربوط به هر سازمانی که تولید کننده محصولات ساخت و ساز از محصولات پایه مانند سیمان و فولاد به لوله های بتنی و بلوک، پنجره ها، کف پوش، سقف کاشی، پلاستیک، محصولات چوبی است.
B2B، BES 6001 بیشتر مربوط به بازار سازمان های خرده فروشی است که فروش محصولات ساختمانی از قبیل فروشگاه های بزرگ DIY دارند.

با افزایش تمرکز دولت بر توسعه پایدار، بسیاری از شرکت های ساخت و ساز که در حال به رسمیت شناختن هستند نیاز به اثبات اطمینان از پایداری ساختمان خود در ذهن دیگران دارند. یک عنصر از این در یافتن منابع مسئول محصولات مورد استفاده در ساخت و ساز خود و دادن تعهد از میزان اطمینان کیفیت محصولاتی که مورد استفاده قرار میگیرد است.

در صورتی که نیاز به مشاوره و استقرار فیزیکی استاندارد ایزو بررسی ساخت و ساز و مواد تشکیل دهنده محصولات توسط کارشناسان ایزو مستر دارید می بایست از سربرگ فروش و خدمات گزینه مشاوره ویژه را انتخاب نمایید.

جهت اخذ گواهینامه ایزو بین المللی کشور یا AB مورد نظر خود را با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های زیر انتخاب نمایید این مبالغ مربوط به سایز سازمان کوچک و متوسط میباشد در غیر این صورت با کارشناسان ما مشاوره نمایید.

دیدگاه ها:

درخواست های ثبت شده

سبد خرید خالی است

عضویت در خبرنامه سایت

ایمیل خود را وارد و کلید اینتر را فشار دهید
آموزش مجازی

 

شناسه ملی اینترنتی

 

راهنمای مسافرت، مهاجرت، بورس تحصیلی