مشاوره ایزو

استاندارد ایزو کنترل بهداشت و ایمنی مواد غذایی در کیترینگ ها

استاندارد ISO 22002-2:2013 در ۱۳فوریه سال ۲۰۱۳ میلادی توسط سازمان جهانی استاندارد منتشر گردید.

این استاندارد الزاماتی را جهت طراحی و پیاده سازی روش اجرایی هایی که به صورت پیش نیاز جهت کنترل بهداشت و ایمنی مواد غذایی در کیترینگ ها معرفی می گردد.

همچنین می توان گفت استاندارد ISO 22002-2:2013 در تمامی سازمان هایی که در فراوری، آماده سازی، توزیع، حمل و نقل مواد غذایی دستی دارند، کاربرد دارد.

دامنه کاربرد این استاندارد در کترینگ های هواپیمایی، راه آهن، سالن های غذا خوری دانشگاه ها و مدارس، بیمارستان ها، هتل و کافی شاپ ها می باشد.

سلامت عذایی در کشاورزی یکی از منافع اصولی است که سازمان ایزو در آخرین نسخه استانداردهای خانواده ایزو ۲۲۰۰۰ برای مدیریت سیستم های ایمنی مواد غذایی به آن توجه داشته است. مزارع اولین حلقه اتصال در چرخه زنجیره تامین مواد غذایی هستند که غذا را بر روی میز آشپزخانه می رساند و مشخصات فنی جدید منتشر شده از سوی سازمان ایزو با شناسه  ISO/TS 22002-3 ، توسعه یافته است تا از اینکه کشاورزان بهترین اقدامات را برای حفظ محیط سالم بکار می گیرند اطمینان حاصل نمایند و بخشی از کنترل ها بر روی مخاطرات ایمنی غذا در چرخه های غذایی شکل گیرد.

 

در صورتی که نیاز به مشاوره و استقرار فیزیکی استاندارد ایزو کنترل بهداشت و ایمنی مواد غذایی در کیترینگ ها توسط کارشناسان ایزو مستر دارید می بایست از سربرگ فروش و خدمات گزینه مشاوره ویژه را انتخاب نمایید.

جهت اخذ گواهینامه ایزو بین المللی کشور یا AB مورد نظر خود را با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های زیر انتخاب نمایید این مبالغ مربوط به سایز سازمان کوچک و متوسط میباشد در غیر این صورت با کارشناسان ما مشاوره نمایید.

دیدگاه ها:

درخواست های ثبت شده

سبد خرید خالی است

عضویت در خبرنامه سایت

ایمیل خود را وارد و کلید اینتر را فشار دهید
آموزش مجازی

 

شناسه ملی اینترنتی

 

راهنمای مسافرت، مهاجرت، بورس تحصیلی