مشاوره ایزو

استاندارد ایزو مدیریت و ذخیره‌سازی اطلاعات الکترونیکی

استاندارد BS10008 را در مدیریت اطلاعات الکترونیکی خود به‌کار بگیرید تا روند کاری بهتری در کپی‌رایت، پیگیری و بررسی امور داشته باشید. این استاندارد روش تبدیل سوابق کاغذی به شکل دیجیتالی را بدون از دست رفتن کیفیت، پوشش می‌دهد. این استاندارد باعث صرفه‌جویی هزینه ذخیره کاغذ و کاهش مصرف کاغذ در سازمان شما می‌شود.

این یک استاندارد انگلیسی  است که بهترین اقدامات در مدیریت و ذخیره‌سازی اطلاعات الکترونیکی را تبیین می‌کند. این استاندارد برای کمک به شما در بررسی و تأیید اطلاعات برای اجتناب از خطاهای قانونی ذخیره‌سازی داده طراحی شده است. BS10008 بهترین اقدامات برای انتقال داده‌های الکترونیکی بین سیستم‌ها و تبدیل سوابق کاغذی به فایل‌های دیجیتالی را تبیین می‌کند. این استاندارد همچنین دستورالعمل‌هایی برای مدیریت دسترسی به سوابق لازم به‌عنوان شواهد قانونی فراهم می‌کند.
این استاندارد همچنین راه‌هایی برای بررسی داده‌های مخفی و امضاهای الکترونیکی ارائه داده و به شما در هماهنگی فعالیت‌ها با سیاست‌های امنیت اطلاعات کمک می‌کند. شما فرایندهایی خواهید داشت که روش مدیریت داده در بلندمدت را تسهیل می‌کنند، مثل تبدیل داده‌ها طی به‌روزرسانی فناوری. به‌علاوه، شما در موقعیت بهتری برای مدیریت ریسک از دست رفتن داده‌ها خواهید بود– از اطلاعات پشتیبان تهیه کرده و آنها را ساده‌تر از سوابق کاغذی نگهداری می‌کنید.

در صورتی که نیاز به مشاوره و استقرار فیزیکی استاندارد ایزو مدیریت و ذخیره‌سازی اطلاعات الکترونیکی توسط کارشناسان ایزو مستر دارید می بایست از سربرگ فروش و خدمات گزینه مشاوره ویژه را انتخاب نمایید.

جهت اخذ گواهینامه ایزو بین المللی کشور یا AB مورد نظر خود را با کلیک بر روی هر کدام از گزینه های زیر انتخاب نمایید این مبالغ مربوط به سایز سازمان کوچک و متوسط میباشد در غیر این صورت با کارشناسان ما مشاوره نمایید.

دیدگاه ها:

درخواست های ثبت شده

سبد خرید خالی است

عضویت در خبرنامه سایت

ایمیل خود را وارد و کلید اینتر را فشار دهید
آموزش مجازی

 

شناسه ملی اینترنتی

 

راهنمای مسافرت، مهاجرت، بورس تحصیلی